piątek, 7 marca 2014

W skrócie

Czas płynie zdecydowanie za szybko, jedno jest pewno - nie nudzę się!
Marzyłam o pracy - dostałam ją i przyznam, że jestem zadowolona. Praca z dziećmi wymaga cierpliwości i to właśnie dzięki niej dotarłam do momentu, kiedy ja przyzwyczaiłam się do dzieci, a dzieci do mnie. Pierwszy miesiąc zawsze bywa najtrudniejszy, a teraz jest fantastycznie! Powoli poznaję dzieci i ich możliwości. Już na wszystko wystarcza czasu, a ja nawet mam  czas żeby zjeść śniadanie! :)
Jestem już po dwóch zebraniach i Pasowaniu na Przedszkolaka! Było to dla mnie nie lada wyzwanie, zwłaszcza, że większość dzieci była nieobecna - okres przeziębień. Jednak uroczystość przebiegła zaskakująco dobrze! :) Trwają przygotowania do kolejnej uroczystości, która będzie w czerwcu...
Za oknem wiosna, codziennie spaceruję z przedszkolakami i robimy furorę na wsi! A zwłaszcza wąż spacerowy,  którego  trzymają się dzieci! :))
Prywatnie, od dłuższego czasu zmagałam się z zapaleniem zatok, nie miałam czasu na lekarzy i od kilku dni wyczuwam znacznie powiększone węzły chłonne, które mnie bolą. W końcu doczekałam się upragnionego wolnego weekendu, więc mam nadzieję, że odpocznę i wyzdrowieję... ale mimo wszystko w poniedziałek idę do lekarza, bo jednak o zdrowie trzeba dbać! :)
Jutro wybieramy się z naszym pieskiem do kardiologa do Olsztyna. W Elblągu każdy weterynarz ma swoją diagnozę, najlepsze jest to, że zakres jest tak szeroki, że nie wiadomo komu  wierzyć. Dlatego jedziemy zrobić specjalistyczne badania i mamy nadzieję, że uzyskamy fachową diagnozę. Czy ktoś z Was korzystał z usług kliniki weterynaryjnej OLWET w Olsztynie i może powiedzieć coś na jej temat? A może znacie dobrego weterynarza, który zna się na rzeczy w okolicach Elbląga (Olsztyna, Gdańska)?
Mam nadzieję, że niebawem pojawi się kolejna porcja zdjęć ukazująca nadejście wiosny, czekam tylko na słoneczną pogodę!

2 komentarze:

  1. czas to jest rzecz, której nie da się przyspieszyc a co dopiero zwolnić, bardzo uloootny, ach

    OdpowiedzUsuń
  2. Praca z dziećmi to chyba najlepsze co może być. :)

    OdpowiedzUsuń