sobota, 16 lutego 2013

Sielskość anielskość!


Sobota!
Dzień inny niż wszystkie.
Większość domowników ma cały harmonogram zajęć, ale zawsze  znajdzie się chwila na odpoczynek, który jest bardzo przyjemny.
Jednym z wielu sposobów spędzania popołudnia jest przegląd prasy.
Oczywiście jedynej w swoim rodzaju!
„Sielskie Życie”, który powstał stosunkowo niedawno. Zainteresuje każdego, kto uwielbia tradycję, naturę, piękne krajobrazy i pyszne jedzenie.
Na stronie internetowej SIELSKIE ŻYCIE możemy przeczytać :
„ ... to pierwszy w Polsce magazyn dla wszystkich, którzy szukają wytchnienia od miejskiego zgiełku. O sile tradycji i pięknie natury. O tym, że warto choć na chwilę zwolnić tempo, znaleźć czas dla siebie, rodziny, przyjaciół i wspólnie cieszyć się pięknem otaczającego nas świata.
Odnajdziecie tu Państwo prawdziwe historie ludzi, którzy spełnili swoje marzenia o życiu za miastem. Przypomnicie sobie znajome smaki z babcinej spiżarni oraz stare zawody i zwyczaje, które warto uchronić przed zapomnieniem.”
W aktualnym  numerze 1/2013 możemy poczytać między innymi o tym skąd bierze się śnieg, jakie są domowe sposoby walki z przeziębieniem, a także ciekawe historie ludzi, którzy postanowili rzucić miasto i na stałe osiedlić się na wsi.
Magazyn jest wydawany co dwa miesiące w cenie 8,90 zł.

P.S. Przepis na sernik już niebawem. :)

4 komentarze:

 1. Dziękuję Ci za wizytę i miłe słowa na naszym blogu:-))) Jesteśmy prawie sąsiadkami:-)))Bo ode mnie nad Jezioro Drużno jest jakieś trzy kilometry:-))) I też kocham wieś i wiejskie tematy, a " Sielskie życie" to moja ulubiona gazeta, z którą mam przyjemność współpracować:-)))
  Pozdrawiam serdecznie!
  Asia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy, a znając przypadek to na pewno się to kiedyś zdarzy :)
   Widzę, że sporo nas łączy od Drużna po "Sielskie życie"! ;))
   Szczerze zazdroszczę współpracy! Cudowna gazeta! :)
   Pozdrawiam! :)
   P.S. Również dziękuję za wizytę. :)

   Usuń
 2. To też i mój ulubiony magazyn:) namiętnie zbieram każdy numer i mam ich cały duży kosz:). Oprócz "Sielskiego życia" kupuję też "Werandę Country" .
  Agnieszka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, tam dopiero można podziwiać widoki i ludzi, którzy oddają się pasji.
  Jak dobrze, że istnieją takie magazyny! :)
  Ilona

  OdpowiedzUsuń